rozmiar: A A A

Materiały izolacyjne

Budowa domu wiąże się z koniecznością stosowania wielu materiałów izolacyjnych – wykorzystuje się je podczas izolacji fundamentów, budowy stropów i ścian a w końcu – dachu. Docieplenia wymagają doboru odpowiednich materiałów – folii izolacyjnej, wełny mineralnej (kamiennej lub szklanej), systemów termoizolacji na wełnie mineralnej lub styropianie, pianki poliuretanowej czy płyty poliestrowej. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom oraz ich właściwym ułożeniu docieplenia są wykonane profesjonalnie i gwarantują długotrwałe rezultaty. Zapewnia to doskonałą izolację cieplną obiektu i zapobiega przedostawaniu się do jego wnętrza wilgoci.

W naszej ofercie dostępne są wełny mineralne i styropiany pochodzące od sprawdzonych producentów. Wybierając je klienci zyskują pewność, że dzięki nim będą mogli cieszyć się najlepszymi dociepleniami w Białymstoku. Zapewniamy bogaty wybór, który umożliwi każdemu klientowi wybór dokładnie takich elementów, jakich potrzebuje do stworzenia ciepłego, przytulnego i bezpiecznego domu.

Wełny mineralne

Styropiany


Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.