CECHY NOWOCZESNEGO SYSTEMU KOMINOWEGO

1. BEZKONKURENCYJNY
W technice budowy kominów coraz większego znaczenia nabierają wymagania dotyczące oszczędności energii oraz nakłady na ochronę środowiska. Firma Schiedel od samego początku swej działalności z pełnym zaangażowaniem realizuje te założenia, czego najlepszym dowodem jest nasz najnowszy system kominowy - Schiedel PRO Advance. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie komina o unikalnych parametrach użytkowych. Serce komina stanowi najwyższej jakości, technicznie perfekcyjna, profilowana rura ceramiczna.

2 UNIWERSALNY
Schiedel PRO Advance to komin przeznaczony do odprowadzania spalin z kotłów opalanych różnymi rodzajami paliw (gaz ziemny, olej opałowy, węgiel, drewno i inne paliwa stałe). Ponadto spełnia on wymagania tradycyjnych i nowoczesnych technik grzewczych.

PRO Advance gwarantuje minimalizację kosztów związanych z wymianą kotła w przyszłości.

Uniwersalność PRO Advance to elastyczność przy wyborze:

  • rodzaju paliwa

  • systemu grzewczego

  • trybu pracy

3 NIEZALEŻNY
System kominowy Schiedel PRO Advance jest w pełni niezależny od dostawców i źródeł ciepła. W sytuacjach nieprzewidzianych przerw lub braków w dostawach energii, użytkownik może zastosować inne, alternatywne paliwa.
4. KOMFORTOWY
Schiedel PRO Advance to poczucie komfortu, przytulności i bezpieczeństwa. Stwarza on bowiem możliwość podłączenia pieca kaflowego czy kominka w dowolnym momencie, niekoniecznie na etapie budowania domu.

5. SZYBKI I PROSTY W MONTAŻU

Modułowa konstrukcja komina PRO Advance zapewnia jego szybki i prosty montaż. System modułowy to gwarancja precyzyjnego dopasowania do siebie poszczególnych elementów. Ma to wpływ przede wszystkim na oszczędność czasu i minimalizację kosztów.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.