rozmiar: A A A

Blachodachówka Białystok

Oferujemy produkty następujących Producentów blach profilowanych:

- Blachy Pruszyński,

- Budmat,

- Łuczaj Blachy,

- Ruukki,

 Przygotujemy Państwu odpowiednią ofertę pod względem ceny, jakości, kształtu blachy czy okresu trwania gwarancji. W tym celu proszę przysłać rzut dachu lub obmiar z natury lub zestawienie potrzebnych materiałów na adres e-mail arkadaspzoo@gmail.com

Blachodachówka w ofercie obecnych na dzisiejszym rynku producentów wyróżnia się zróżnicowaną kolorystyką oraz wysoką estetyką. Dzięki temu, że do jej produkcji stosuje się nowoczesne rozwiązania technologiczne, powstałe pokrycia są znacznie bardziej trwałe i zostają wzbogacone o coraz lepsze właściwości. Nowoczesne produkty otwierają przed inwestorami nowe, nieznane dotąd możliwości.

Jedną z największych ich zalet jest jej niewielka waga, która dla 1m2 zamyka się w granicach 4,5kg. Jeżeli zatem zastawiamy się nad możliwością pokrycia domu „blaszanym” dachem, warto podjąć decyzję już podczas projektowania budynku. Umożliwi to zredukowanie kosztów położenia dachu, ponieważ poszczególne jego części w przypadku oferowanych produktów mają mniejsze przekroje, niż te pod inne rodzaje pokrycia (ceramiczną czy cementową).

Wszystko to powoduje, że proponowane przez nas rozwiązanie jest stosowane na szeroką skalę przy remontach i renowacjach dachów, jakimi pokryte są stare budynki. Dzięki małemu ciężarowi nie istnieje konieczność wzmacniania elementów istniejącej więźby.

Dostępna w asortymencie blachodachówka wyróżnia się wyjątkową trwałością, a także estetycznym wyglądem. To sprawia, że doskonale będzie się prezentować na każdym – starym czy nowym budynku, zapewniając ciepło i komfort przebywania w jego wnętrzu. Oferujemy wyłącznie produkty będące wyrobami znanych i cenionych producentów. Jeżeli chcą więc Państwo otrzymać najlepsze rozwiązania, zapraszamy do siedziby naszej firmy w Białymstoku bądź skorzystania z oferty online.

x

Pliki do pobrania:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.