rozmiar: A A A

Blacha trapezowa Białystok

Promocja 04.04.2018

- najniższa cena w Białymstoku, T-18, grubość blachy 0,5 mm,

- Promocja dotyczy każdego koloru w powłoce Poliester Połysk,

- dostępne długości: tniemy na wymiar 

-najniższa cena obowiązuje przy ilośći blachy ponad 120 m2 i zakupie akcesoriów takich jak blacha na obróbki, wkręty, rynny.

Blacha trapezowa to popularny, głównie ze względu na swoją ekonomiczność, materiał do pokrywania dachów i elewacji.

Blacha trapezowa o niskim profilu jest najczęściej wykorzystywana do krycia powierzchni elewacyjnych (T6-T35) i dachowych (T18-T60). Stosuje się ją także w przypadku domków jednorodzinnych, obiektów handlowych o niewielkich wymiarach oraz garaży. Wyższe profile są bardziej wytrzymałe, w związku z czym wykorzystuje się na dachach o dużych rozpiętościach i w konstrukcjach nośnych. Blachy trapezowe o jeszcze większych profilach (T50-T160) są stosowane podczas budowy rozległych obiektów handlowych, przemysłowych i usługowych. Najwyższe z tej grupy (T135-T160) są przeznaczone do budowy stropów oraz tworzenia konstrukcji nośnych o znacznych rozpiętościach (jak np. duże, płaskie dachy izolowane).

Nasze blachy trapezowe są najlepsze w Białymstoku. Cechuje je odpowiednia grubość, trwałość i wytrzymałość, sztywna konstrukcja oraz to, że jest to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.