rozmiar: A A A

FTP-V U3, FTP-V L3, FTP-V U5

FTP-V U3, FTP-V L3, FTP-V U5

okna obrotowe FTP-V U3, FTP-V L3, FTP-V U5

FTP-V U3 - okno drewniane z nawiewnikiem V40P.

FTP-V L3 - okno drewniane z nawiewnikiem V40P i pakietem szybowym składającym się z zewnętrznej szyby hartowanej z powłoką łatwo zmywalną Activ oraz z wewnętrznej laminowanej

FTP-V U5 - okno drewniane z nawiewnikiem V40P i szybą super energooszczędną

Parametry techniczne:

FTP-V U3

FTP-V L3

FTP-V U5

współczynnik UOKNA:

1,4 W/m2K

1,4 W/m2K

0,97 W/m²K

współczynnik USZYBY:

1,0 W/m2K

1,0 W/m2K

0,5 W/m²K

współczynnik Rw:

32 dB

35 dB

32 dB

zestaw szybowy:

4H -16-4T      

4HS-14-33.1T   

4HT-10-4H-10-4HT

warstwa nisko emisyjna:

+

+

+

zestaw szybowy wyp. gazem:      

argon

argon

krypton 

szyba hartowana:

+

+

 +

typ nawiewnika:

V40P

V40P

 V40P

wydajność nawiewnika:

do 48 m3/h

do 48 m3/h

 do 48 m3/h

lakierowanie drewna:

dwukrotne

dwukrotne

 dwukrotne

uszczelki:

trzy

trzy

 trzy

mikro uchylanie okna:

+

+

 +

klamka:

Elegant

Elegant

 Elegant

Opis


Okna FTP-V U3 i FTP-V L3 to bogato wyposażone okna obrotowe. Drewno lakierowane jest jest dwukrotnie, posiada potrójny system uszczelnienia, oraz automatyczny nawiewnik V40P. Nowy nawiewnik V40P zapewnia optymalną ilość powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamkniętym oknie. W łatwy sposób można do niego dodatkowo zamontować nawiewnik higrosterowany. Ze względu na umieszczenie nawiewnika w górnej części ościeżnicy, okna
FAKRO posiadają do 6 % większą powierzchnię przeszklenia, w porównaniu z innymi oknami dachowymi o podobnych rozmiarach co pozwala na lepsze doświetlenie wnętrza.

Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okna. Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikro uchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła.

Okno FTP-V L3 posiada pakiet szybowy składający się z zewnętrznej szyby hartowanej z powłoką łatwo zmywalną Activ oraz z wewnętrznej laminowanej, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo użytkowania okna.

Okno FTP-V U5 posiada szybę super energooszczędną i polecane jest do budynków, w których szczególny nacisk położony jest na oszczędność energii cieplnej.
Dane pochodzą z zasobów FAKRO
www.fakro.pl

Zapytaj o produkt Formularz zapytania

Formularz zapytania dla produktu FTP-V U3, FTP-V L3, FTP-V U5

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój adres e-mail:

Twój numer telefonu:

Twoje zapytanie:

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.