rozmiar: A A A
SYSTEMY KOMINOWE
KOMINY ECO ZAPEL

W promieniu 40 km od naszej siedziby jesteśmy w stanie dostarczyć kominy w ciągu 5-u godzin od momentu zamówienia.

Zestaw trójwarstwowych, dwuściennych, ceramicznych - keramzytobetonowych profili kominowych ECO ZAPEL przeznaczony jest do wykonywania kominów wielowarstwowych, służących do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem w których temperatura spalin zawiera się w granicach 40-600°.
Wybór kotła może odbywać się prawie w każdej fazie projektowania lub budowy ze względu na rurę ceramiczną , która jest dopasowana do wszystkich rodzajów paliw.
Dzięki pustakom keramzytobetonowym, które posiadają otwory w narożach można przez wprowadzenie do nich prętów dodatkowo wzmocnić konstrukcję komina.
Akcesoria kominowe a więc drzwiczki wyczystkowe, kratka przewietrzająca, rozeta, zakończenia kominowe wykonane są z ze stali kwasoodpornej przez co posiadają wysokie parametry odporności na korozję.

strona producenta; http://kominy.zapel.com.pl/

W celu obejrzenia szczegółów systemu kliknij na obrazek*

ELEMENTY SYSTEMU

TRÓJNIK 90 O...
pokaż szczegóły TRÓJNIK 90º
RURA PROSTA typ...
pokaż szczegóły RURA PROSTA
TRÓJNIK 45 O typ...
pokaż szczegóły TRÓJNIK 45º
WYCZYSTKA typ...
pokaż szczegóły WYCZYSTKA
ODSKRAPLACZ typ...
pokaż szczegóły ODSKRAPLACZ
ODSKRAPLACZ typ...
pokaż szczegóły ODSKRAPLACZ MAŁY
Pustak typ wymiar [mm] waga...
pokaż szczegóły PUSTAK Z KANAŁEM WENTYLACYJNYM
OTULINA typ śr. zew. [mm]...
pokaż szczegóły OTULINA Z WEŁNY MINERALNEJ

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.